Časté dotazy

Pokuď není výslovně uvedeno v popisu zboží jinak (v sekci "Specifikace"),
je uvedená cena vždy za pár.

Všechny ceny zboží v našem obchodě jsou uvedeny včetně DPH.

Po osobním vyzkoušení ano. Pokud ovšem nosíte obuv hodně těsnou, samozřejmě se Vám do ní již nevejde nic, ani naše polovložka. Těsnou obuv ze zdravotního hlediska však nedoporučujeme.

Naše pomůcky jsou vyráběny z vysoce odolného a kvalitního materiálu. Pokud pomůcku, polovložku atd...nepoškodíte mechanicky něčím ostrým, vydrží po dobu několika měsíců.

Výrobci těchto pomůcke spolupracují s týmem ortopedů a mají mnohaleté zkušenosti ve vývoji a výzkumu speciálních pomůcek, ponožek a dalších pomůcek zaměřených na specifické potřeby zákazníků.

Zatím pouze na naší adrese, kterou máme uvedenou v kontaktech.

Do 14 dnů jej můžete vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

Platný slevový kupón uplatníte zadáním slevového kódu v nákupním košíku

 

Jestliže je velikost Vaší nohy na hranici mezi velikostmi, vyberte si menší velikost. Pro perfektní padnutí je možné vložky FLUID zastřihnout v oblasti prstů. Neupravujte však šířku vložky. Jestliže jsou vložky příliš široké, potřebovali by jste menší velikost.

Jsme si účinky masážních vložek tak jisti, že Vám nabízíme mimořádné podmínky. Zakupte si terapeutické masážní vložky, vyzkoušejte jejich účinek, a v případě, že Vám nepřinesou očekávaný výsledek, zašleme Vám peníze zpátky. Dobu možného vrácení jsme prodloužili na 30 dní. Více informací se dozvíte zde .

Začněte s dvěmi hodinami denně a postupně prodlužujte na celý den, aby jste pomohli nohám se přizpůsobit zvýšenému krevnímu oběhu (na počátku můžete pociťovat horko v chodidlech).

Zpočátku můžete nosit vložky pár hodin a postupně prodloužit na celý den. Brzy je budete chtít ve všech Vašich botách.

Netoxický tekutý glycerin (speciální složení).

U terapeutických masážních vložek se nerozlišuje mezi pravou či levou vložkou. Obě strany vložky jsou požitelné.

Pro maximální výdrž udržujte vložky čisté. Perte v ruce nebo v pračce s mýdlem a vodou. Perte pravidelně jednou týdně a sušte pouze na vzduchu. Nedávajte do sušičky či mikrovlnné trouby. Odstraňte všechen cizí materiál, kamínky, štěrk, písek dříve než vložíte vložku do obuvi.

Masážní vložky FLUID jsou skvělé do každých rovných, společenských nebo volnočasových bot.

Terapeutické masážní vložky jsou navrženy pro stání, chůzi, nízkozátěžový aerobik a sporty jako golf nebo bowling.

Pravděpodobně se divíte proč se Vaše vložky zplošťují, nebo se ztrácí tekutina. Může to být způsobeno řadou příčin. Zde je několik věcí, které můžete udělat aby jste tomu zabránili:

Postupujte podle návodu a perte Vaše vložky jednou za týden (je možno je prát v pračce, ale nesušit v sušičce), obzláště pokuď jste vystavili vložky písku nebo nečistotám, které narušují glycerinový vak a umožňují vzduchu, aby pomalu prosakoval dovnitř, odpařoval glycerin až se nakonec vložky zploští.

Přestože máme zákazníky, kteří nosí vložky při běhání nebo zumbě, není to doporučeno a může to vytvářet příliš velký tlak na těsnění vložky. Každodenní používání je doporučeno u sportů s nižším vlivem jako turistika, bowling či golf.
Nošení vložek v tvrdých botách, či obuvi s nerovnou stélkou se nedoporučuje. Nerovný vnitřní povrch obuvi ve spojení s Vaší hmotností může vést až k prasknutí těsnění vložky.

Vložka musí správně padnout do Vaší obuvi bez vyboulení či vyklenutí uprostřed nebo zvlnění na stranách. Neupravujte okraje vložky, mohlo by se narušit těsnění vložky.

Vložky mohou být zastřiženy v prstové části, ale pouze po první (horní) zaoblenou linii. Jestliže potřebujete upravit vložky více, doporučujeme zkusit menší velikost.

Na vložky je poskytována standardní záruka. Jestliže Vám tekutina unikne, rádi Vám je vyměníme.

Ano, uvedená cena platí pro jeden pár vložek.

Rádi Vám na požádání zašleme požadovanou velikost terapeutických masážních vložek.