Špatný krevní oběh

Laicky řečeno, krevní oběh chodidel a nohou narušují tři základní problémy:

  • diabetická neuropatie (nejčastější chronická komplikace diabetu)
  • periferní neuropatie (porušení nervu)
  • periferní cévní onemocnění (ucpávání tepen).

Nepříjemná realita: příčinou je téměř vždy špatná strava, nadváha, vysoký cholesterol v krvi, cukrovka a kouření.

Pokud cirkulují ve Všem krevním oběhu škodliviny, některé z nich se zachytí na stěnách tepen a žil. Nahromadění těchto škodlivin nakonec snižuje kapacitu vašeho oběhového systému. Tepny a žíly se zanášení, stejně jako se ve vodovodním potrubí usazuje vodní kámen.

Je docela zřejmé, jak tučné jídlo a nezdravé potraviny přispívají k zanesení našich tepen. Kouření urychluje proces několika způsoby, a to především tím, že zpomaluje rychlost oběhu krve v celém těle. Pomalý krevní oběh dává těmto škodlivinám lepší šanci na zanesení na jakémkoliv místě na stěnách tepen a žil.

Takže, co je třeba udělat? Je zřejmé, že jíst zdravější stravu, hýbat se a přestat kouřit. Ale to není vše, co lze udělat pro odstranění těchto problémů.

Masážní vložky se zdají jako nepravděpodobný prostředek ke změně těchto potíží. Ale podívejte se na klinické důkazy: Masážní vložky zvyšují krevní tok v chodidlech všech pacientů v průměru o 54%. Jeden diabetik dokonce zaznamenal o neuvěřitelných 115% více! Zvýšený průtok krve přináší více kyslíku a je známo, že zvýšení kyslíku urychluje i hojení.

Je to kouzlo? Ne, je to zdravý rozum. Konstantní tvar a posun kapaliny (glycerinu) reagující na tlak umožňuje vložkám ekvivalent masáže. Masáž zvyšuje krevní oběh, zvýšená cirkulace přináší více kyslíku, a mimochodem, zmírňuje také příčiny otoku chodidel a nohou.

Pracující lidé, kteří stojí dlouhé hodiny, mají zkušenosti s nahromaděním vody v nohách, kvůli nedostatečnému průtoku krve. Konstantní masáž pomocí masážních vložek funguje, jako posilovací čerpadlo a udržuje oběh v normálu.

Sami posuďte, zda to je jen reklamní humbuk, nebo skutečné řešení Vašeho problému. V rámci bezrizikového vyzkoušení sami zjistěte, zda Masážní vložky pracují pro Vaše chodidla. Máte 30 denní záruku vrácení peněz.

Takže, jste ochotni vyjít na "testovací" procházku s vědomím, že se Vám uleví a nebo se Vám vrátí peníze? Rozhodnutí je na Vás.

Úleva od bolesti Vašich nohou je pro nás prioritou číslo jedna.

Je klinicky dokázáno, že zvyšují oběh přirozeně vedoucí k úlevě od bolesti chodidla, nohy a spodní části zad.
S prodlouženou zárukou vrácení peněz, můžete masážní vložky vyzkoušet a v případě, že Vám nepřinesou očekávanou úlevu od bolesti, můžete je do 30 dní vrátit.

 

FLUID - terapeutické masážní vložky


Je klinicky dokázáno, že zlepšují krevní oběh, což přirozeně vede k úlevě od bolesti chodidla, nohy a spodní části zad. Zobrazit

 


 


Další články:


Trpíte zánětem podvázky (plantární fasciitis) nebo nevysvětlitelnou bolestí paty a chodidel?

Jsou Vaše nohy unavené a bolavé po stání, chůzi nebo dlouhotrvající práci?

Bolí Vás večer nižší zádové svaly nebo boky?

Máte zánět plantárního nervu (Mortonův neurom)?

Míváte bolestivé otlaky či mozoly?

ZPĚT