Bolest bočních zádových svalů, bolest boků

jednoduše znamená, svalovou bolest, která se objevuje těsně nad kyčlemi a pokračuje do boků. Bolest vzniká především z dlouhého stání, nebo celodenní chůze v důsledku unavených svalů.

Přibližně 85% všech lidí má zkušenosti s nějakým druh bolesti zad.

Bolest spodních zádových svalů
Většina lidí stojí o něco více předkloněna. Tento sklon může klást nepřiměřený tlak na kyčle a spodní část zad. Sečteno a podtrženo, místo páteře, váhu těla podpírají více svaly na zádech. Pokud se nám podaří trochu „přestavět“ své postavení a budete stát více rovně, odlehčíte kýčlím a nižších zádovým svalům.

Masážní vložky vyvíjí tlak na klenbu. Tento tlak způsobí, že se noha nakloní mírně dopředu a tahá lýtkový sval. To má za následek pohyb pánve, která pomáhá „přestavět“ páteř rovně nahoru a dolů. Nyní je váha horní části těla držena spíše páteří, než svaly dolní části zad a kýčle. To nám umožňuje stát, chodit, nebo pracovat pro dlouhou dobu s malou nebo žádnou bolestí. Pro mnoho lidí je to okamžitá úleva od bolesti!

 

Touto rotací pánve bylo také prokázáno, že masážní vložky pomáhají lidem s problémy sedacího nervu nebo eliminují jinou příčinu bolesti kyčle.

 

S masážními vložkami se zbavíte bolesti! S prodlouženou zárukou vrácení peněz, můžete masážní vložky vyzkoušet a v případě, že Vám nepřinesou očekávanou úlevu od bolesti, můžete je do 30 dní vrátit. 

FLUID - terapeutické masážní vložky

Je klinicky dokázáno, že zlepšují krevní oběh, což přirozeně vede k úlevě od bolesti chodidla, nohy a spodní části zad. Zobrazit

 


 
Další články:


Trpíte zánětem podvázky (plantární fasciitis) nebo nevysvětlitelnou bolestí paty a chodidel?

Jsou Vaše nohy unavené a bolavé po stání, chůzi nebo dlouhotrvající práci?

Trpíte sníženou cirkulací krve nebo diabetickou neuropatií?

Máte zánět plantárního nervu (Mortonův neurom)?

Míváte bolestivé otlaky či mozoly?

ZPĚT