Statické deformity přednoží, Mortonův neurom

Další relativně častou příčinou bolesti je Mortonův neurom. Bolestivost je způsobena chronickou iritací a následnou hypertrofií interdigitálních nervů přednoží. Jako příčina statických deformit přednoží je uváděno dlouhodobé, buď vrozené nebo postupně vznikající, anomální postavení nohy, trvale působící napětí nebo tlak na určitou část nohy, či nepoměr mezi zatížením a odolností těla.

75210228_-mortonuv-neurom

Mortonův neurom je zánět plantárního nervu, který vede mezi nártem kostí 3. a 4. prstu. Tento zánět je obvykle způsoben v důsledku nošení těsných bot, které způsobují tření nártové kosti a plantárního nervu.

Proč Masážní vložky?

Trvalá masáž terapeutickými masážními vložkami odstraňuje bolest z Mortonova neuromu:

  • tím že masáží zvedne a oddělí nártní kosti od Plantárního nervu
  • dramatickým zrychlením krevního oběhu, v nedávno provedené klinické studii (odkaz) až o 115%, odstraňuje zánět, který způsobuje bolest. Samozřejmě, bez vnějších léků nebo stimulace. S prodlouženou zárukou vrácení peněz, můžete masážní vložky vyzkoušet a v případě, že Vám nepřinesou očekávanou úlevu od bolesti, můžete je do 30 dní vrátit.

 

FLUID - terapeutické masážní vložky


Je klinicky dokázáno, že zlepšují krevní oběh, což přirozeně vede k úlevě od bolesti chodidla, nohy a spodní části zad. Zobrazit

 

 

Další články:


Trpíte zánětem podvázky (plantární fasciitis) nebo nevysvětlitelnou bolestí paty a chodidel?

Jsou Vaše nohy unavené a bolavé po stání, chůzi nebo dlouhotrvající práci?

Bolí Vás večer nižší zádové svaly nebo boky?

Trpíte sníženou cirkulací krve nebo diabetickou neuropatií?

Míváte bolestivé otlaky či mozoly?

ZPĚT