Otlaky či mozoly

Mozoly se vytváří na spodní straně a po stranách chodidla - všude, kde působí tření. Otlak, či mozol vzniká na chodidle, jako obranný mechanismus, abychom si naše chodidlo nerozedřeli až na otevřenou ránu. Více tření způsobuje tvrdší mozoly a inklinuje k velkým otlakům a hrubé kůži, která je na došlápnutí bolestivá.

 

Masážní vložky doslova „vznášejí“ chodidla. Glycerin neustále drží chodidla nad tvrdým povrchem a působí jako "vodní postel" pro Vaše nohy. Když se Vaše chodidla při chůzi dotknou podlahy , chodidlo se nedostane s touto tvrdou plochou téměř do žádného kontaktu, a tudíž nedochází k tření mezi chodidlem a podrážkou boty. A tím není třeba žádného ochranného mechanizmu ze strany nohou (vznik mozolu, otlaku). Postupem času stávající mozoly jednoduše zmizí a Vaše chodidla se vrátí do jejich přirozeného zdravého stavu, který pochází z obnovení přirozeného zdravého prostředí.

Jako vždy s Masážními vložkami Vám ulevíme od bolesti! S prodlouženou zárukou vrácení peněz, můžete masážní vložky vyzkoušet a v případě, že Vám nepřinesou očekávanou úlevu od bolesti, můžete je do 30 dní vrátit.

 

FLUID - terapeutické masážní vložky


Je klinicky dokázáno, že zlepšují krevní oběh, což přirozeně vede k úlevě od bolesti chodidla, nohy a spodní části zad. Zobrazit

 

 

Další články:


Trpíte zánětem podvázky (plantární fasciitis) nebo nevysvětlitelnou bolestí paty a chodidel?

Jsou Vaše nohy unavené a bolavé po stání, chůzi nebo dlouhotrvající práci?

Bolí Vás večer nižší zádové svaly nebo boky?

Trpíte sníženou cirkulací krve nebo diabetickou neuropatií?

Máte zánět plantárního nervu (Mortonův neurom)?

ZPĚT