Bolavé unavené nohy

Stává se to téměř každému. Na konci dne Vás nohy pálí, bolí, jsou nateklé a unavené. Všichni víme, že je to problém, ale jaké je řešení? Spousta z nás se snaží najít nějakou dobrosrdečnou duši, ochotnou poskytnout nám uklidňující, relaxační masáž chodidel, ulevit nám a dostat krevní oběh nohou zpátky do normálního stavu.

Bolest unavených nohou
Jak byste se cítili na konci dne, pokud byste mohli využívat výhody celodenní masáže nohou?

V některých ohledech jsme trpící civilizace. Příroda navrhla lidskou nohu tak, aby chodila nejlépe bez bot a navíc na měkkém hlinitém povrchu. Chůze na měkkém povrchu okamžitě přenáší tlak z hlediska dopadu na naše nohy, svaly, šlachy a vazy. Konstanta reakce na tlak vytváří přirozené masážní opatření. Všechny tyto složité systémy na spodní části nohou pracují v úzkém kontaktu tak, aby chodidla udržela správnou rovnováhu.

Trny a jiné ostré předměty vedly k vynálezu prvních bot. Uběhlo několik tisíc let a všimněte si, po jakých površích dnes chodíme. Je to převážně beton a tvrdé povrchy. Ty tvoří dnešní největší překážku přirozenému pohodlí při chůzi. Většina z nás nosí boty, aby chránily naše nohy po dlouhé hodiny a abychom vydrželi chodit po tvrdém, pevném a hladkém povrchu. Za to ovšem platíme velkou cenu - přirozené rozložení váhy celého těla na chodidlo je minimalizováno. Je pochopitelné, že tělu dá více práce, aby udrželo správné držení těla. Tím vzniká řada problémů a dost bolesti.

Terapeutické masážní glycerinové vložky udělají svoji práci tím, že zapojí všechny části chodidla, které sdílejí zatížení. Když dáte nohy na vložku z tekutého glycerinu, začne okamžitě reagovat na tlak stejným způsobem, jako kdybyste chodili po měkké hlíně. Uděláte tak VELKÝ správný krok k tomu, abyste zamezili bolavým nohám. Po celém dni stráveném na těchto vložkách nebudete chtít třeba rovnou tančit, ale nebudete trpět bolestí, unavenýma těžkýma nohama.

Pokud stojíte a chodíte dlouhé hodiny v práci, tyto masážní vložky mohou být řešením! Konec utrpení. S prodlouženou zárukou vrácení peněz, můžete masážní vložky vyzkoušet a v případě, že Vám nepřinesou očekávanou úlevu od bolesti, můžete je do 30 dní vrátit.

 

FLUID - terapeutické masážní vložky


Je klinicky dokázáno, že zlepšují krevní oběh, což přirozeně vede k úlevě od bolesti chodidla, nohy a spodní části zad. Zobrazit

 


 

Další články:


Trpíte zánětem podvázky (plantární fasciitis) nebo nevysvětlitelnou bolestí paty a chodidel?

Bolí Vás večer nižší zádové svaly nebo boky?

Trpíte sníženou cirkulací krve nebo diabetickou neuropatií?

Máte zánět plantárního nervu (Mortonův neurom)?

Míváte bolestivé otlaky či mozoly?

ZPĚT